Ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenia komunikacyjneUbezpieczenie pojazdu (znany również jako ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenia komunikacyjne) to ubezpieczenie dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i innych pojazdów drogowych. Jego podstawowym zastosowaniem jest zapewnienie ochrony finansowej przed szkodami fizycznymi lub obrażeniami ciała wynikającymi z kolizji drogowych oraz przed odpowiedzialnością, która mogłaby również wyniknąć z wypadków w pojeździe. Ubezpieczenie pojazdu może dodatkowo zapewniać ochronę finansową przed kradzieżą pojazdu oraz przed uszkodzeniem pojazdu w wyniku zdarzeń innych niż kolizje drogowe, takich jak kluczowanie, warunki pogodowe lub klęski żywiołowe oraz szkody poniesione w wyniku zderzenia z nieruchomymi przedmiotami. Szczegółowe warunki ubezpieczenia pojazdu różnią się w zależności od przepisów prawnych w każdym regionie.

Do grupy najpopularniejszych na naszym rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy zaliczyć:

  • OC - Odpowiedzialności Cywilnej.
  • AC - Auto Casco.
  • NNW - Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.
  • Assistance.
  • Ochronę Prawną.
  • Szyb Pojazdu.

Podaj nam poniższe dane, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie z przygotowaną ofertą.

 

Ubezpieczenie komunikacyjne
Wybierz rok: 2000
Wybierz z powyżej listy rozwijanej rodzaj pojazdu. W przypadku wyboru "inne" wpisz rodzaj pojazdu w polu "Dodatkowe informacje"
Wymagane tylko i wyłącznie dla samochodów zarejestrowanych w Polsce. Podaniem nam go znacznie ułatwi nam pracę.
w dm3, czyli dla 2 litrowego silnika będzie to zazwyczaj 1998 cm3
Przebieg: 0
 

 

W celu uzyskania dokładniejszej oferty, ustalenia zakresu, sum ubezpieczenia skontaktuje się z Tobą nasz agent

Ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenie dopasowane do Ciebie

Jeśli chodzi o ubezpieczenie, jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dowiedz się o wielu różnych typach ubezpieczenia, które pomogą spełnić Twoje potrzeby, a następnie skontaktuj się z naszym agentem, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę ubezpieczenia

Ubezpieczenie autocasco