Ubezpieczenia zdrowotne

ubezpieczenie zdrowotne

Koszt opieki medycznej, zwłaszcza hospitalizacji, może szybko wzrosnąć. Ubezpieczenie zdrowotne, zwane również ubezpieczeniem szpitalnym lub ubezpieczeniem hospitalizacji, może pomóc w przygotowaniu budżetu na nieoczekiwane koszty leczenia wynikające z pobytu w szpitalu. Właśnie dlatego SCU oferuje różnego rodzaju ubezpieczenia zdrowotne.

Posiadając ubezpieczenia zdrowotne, wystarczy skontaktować się z Infolinią Medyczną, aby umówić się na wizytę do konkretnego lekarza. Nasza firma wyróżnia się najbardziej rozbudowaną na rynku ofertą, w której skład wchodzą ubezpieczenia osobowe. Dzięki tej różnorodności możemy dopasować indywidualną ofertę do potrzeb oraz oczekiwań wszystkich Klientów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu ubezpieczeniami, zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi oraz odpowiednio wykwalifikowanymi doradcami, którzy zaproponują ubezpieczenie idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kraków jest miastem wielkich możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasza firma.

Do zalet tych ubezpieczeń można zaliczyć:

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Bezgotówkową realizację świadczeń medycznych.
  • Nielimitowany, dostępne bez skierowań wizyty lekarzy specjalistów.
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia w wariancie indywidualnym, jak również rodzinnym.
  • Atrakcyjna składka ubezpieczeniowa.
  • Minimum formalności przy zawieraniu umów ubezpieczenia.
  • Ochrona ubezpieczenia przez 12 miesięcy.
  • Możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o ubezpieczenie pomocy doraźnej i świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenia na życie

Głównym celem ubezpieczenia na życie jest wypłata świadczenia, ale może to być także gromadzenie lub inwestowanie części wpłacanej składki. Odszkodowanie trafi do Ciebie w formie jednorazowej wypłaty lub w ratach, a w razie Twojej śmierci do uposażonych, których wskazujesz na umowie. Świadczenie może być też realizowane bezgotówkowo, zwłaszcza gdy wybierzesz pakiet assistance medyczne. Wtedy ubezpieczyciel zobowiązuje się do zorganizowania i opłacenia domowych wizyt lekarza, konsultacji z psychologiem i innych zdarzeń.

Agenci SCU

Możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę na ubezpieczenie zdrowotne, w tym celu bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W celu uzyskania dokładniejszej oferty, ustalenia zakresu, sum ubezpieczenia skontaktuje się z Tobą nasz agent.